Cotygodniowe darmowe wydarzenie Gladiatorów Javascriptu

W każdy czwartek spotykamy się naszą społecznością Gladiatorów, aby wspólnie wzbogacać swoją wiedzę, uczyć się pisania lepszego kodu i dowiadywać się, jakich błędów należy się wystrzegać.

Zapoznaj się z informacjami

Dołącz do wydarzenia na facebooku

Dodaj wydarzenie do kalenarza Google

Na spotkaniu możesz zmierzysz się z wymagającymi zadaniami, a przed spotkaniem – oddać swoje rozwiązanie do code review, aby zostało omówione na zajęciach.

🔸Gdzie odbędzie się spotkanie?
🔸W tym tygodniu razem z nami poszerzysz swoją wiedzę w temacie:

Akademii Localhost, mentoringu, roadmapach i społeczności Gladiatorów; Będziesz również mógł/-a zadać pytania w temacie, który Cię interesuje.

Zadania na ten tydzień:

JS – Fundamentals

HTML + CSS + JS – Frontend

React – Frontend

Projekt – Fullstack

📩Aby zawsze posiadać aktualną wiedzę na temat programowania, naszych spotkań i tego czym się zajmujemy – wystarczy dołączyć się do newslettera. Już nic Cię nie ominie!

Jak to wszystko wygląda?

📝 Jak wyglądają zajęcia?

Najpierw sprawdzam nadesłane rozwiązania zadań pod kątem działania oraz jakości kodu. Jednocześnie pokazuję co można napisać lepiej oraz opowiadam dlaczego tak warto to robić. Można podpatrzeć w jaki sposób robię refactoring czyjegoś rozwiązania, aby wdrażać podobne schematy do swojego kodu. Można też zadać pytanie jeśli się czegoś nie rozumie :) Następnie omawiamy wybrane przez grupę zagadnienia z programowania lub robimy Q&A.

💵 Czy spotkania są odpłatne?

Nasze spotkania są całkowicie za darmo i każdy może wziąć w nich udział.

🤔 Dlaczego warto być na zajęciach?

Na Live Code Review wspólnie rozwijamy swoje umiejętności kodowania i uczymy się nowych rzeczy. Możesz tutaj podłapać dobre wzorce pisania kodu i unikatową wiedzę 📚

🎬 Czy będzie nagranie?

Tak, aby każdy mógł powrócić do omawianych tematów i utrwalić uzyskaną wiedzę - zawsze przesyłam nagranie drogą mailową dla subskrybentów i na fanpage Gladiatorów.

🔎 Gdzie znajdę nagrania z poprzednich zajęć?

Po nagrania przejdź tu : wszystkie nagrania

📩 Jak mogę wysłać swoje rozwiązanie na code review?

Link do swojego rozwiązania wystarczy wrzucić na discorda Gladiatorów na kanał #rozwiazania-do-code-review

⛔ Nie otwierają mi się zadania, co mam zrobić?

Odezwij się jak najszybciej mailowo, na facebooka, bądź na discordzie - być może nie uzyskałeś do nich dostępu w odpowiednim czasie

👨‍💻 Jak dołączyć się do społeczności?

Aby dołączyć do społeczności trzeba kupić komplet zbiorów i dołączyć do discorda. W tym celu przejdź tu: Dołącz do Gladiatorów

✅ Co daje mi bycie częścią społeczności?

Dzięki byciu częścią społeczności możesz uczyć się rozwiązując zadania oraz wysyłając rozwiązania do omówienia na zajęciach. Masz też możliwość uczestniczenia w pracy nad projektami do portfolio - czasem też można dopytać się o jakieś kwestie techniczne.

Do następnego commita!

Jeśli dowiedziałeś czegoś konkretnego z tego posta, to postaw mi kawę, która zasili kolejne posty z materiałami dla programistów!

coffee
coffee